Skijaški kralj pokazao svima zašto je kralj!

Objavljeno 29.01.2019 - Sport

Austrijanac Marcel Hirscher uvjerljivo je slavio na noćnom slalomu u Schladmingu s vremenom 1:44.81. Imao je 1.21 sekundi prednosti ispred Francuza Alexisa Pinturaulta te 1.60 sekundi ispred Švicarca Daniela Yulea.

Hrvatski skijaški reprezentativac Elias Kolega imao je 18. rezultat prve vožnje noćnog slaloma za Svjetski kup, a Istok Rodeš je 27. mjestom izborio nastup u drugoj vožnji. Ipak, lošim nastupima i ispadanjem u drugoj, obojica su ostala bez bodova.

Preostali hrvatski reprezentativci nisu bili dovoljno brzi za drugu vožnju. Matej Vidović je sa zaostatkom od 4.53 sekunde imao 44. rezultat, Filip Zubčić je osvojio 47. mjesto sa 4.65 sekundi zaostatka, a Samuel Kolega je zaostao 5.70 sekundi te završio kao 54. među 57 skijaša koji su stigli do cilja prve vožnje.