Osijek u posljednjoj minuti zabio za pobjedu

Objavljeno 30.03.2014 - Sport

Nogometaši Dinama izgubili su u Gradskom vrtu kod Osijeka 2:3 u susretu 28. kola domaćeg prvenstva. To je treći ovosezonski poraz za vodeću momčad.

Osječani su se pobjedom pred 7000 gledatelja pomaknuli s posljednjeg mjesta te su na ljestvici preskočili i Hrvatski dragovoljac i Slaven Belupo.

Domaćini su poveli 2:0, a strijelac oba gola bio je Cesarec u 40. i 69. minuti. U samo četiri minute drugog dijela Dinamo je uspio izjednačiti. Najprije je zabio Fernandez u 80., a zatim i Čop u 84. Susret je ipak otišao na stranu domaćina, a odlučujući je pogodak postigao Mišić u 89. minuti.

Hajduk je još u petak svladao Zadar 3:1, a u subotu je Lokomotiva bila bolja od Hrvatskog dragovoljca 2:1. Kolo će zaključiti Istra 1961 i Rijeka.