Ivica Kostelić zauzeo 27. mjesto

Objavljeno 19.02.2014 - Sport

Naš najbolji skijaš Ivica Kostelić nije dobro odvozio olimpijski veleslalom. U prvoj je vožnji bio tek 30., a ni u drugoj nije skijao bolje te je zauzeo 27. mjesto sa zaostatkom od četiri sekunde i 39 stotinki za pobjednikom Amerikancem Tedom Ligetyjem.

Imao sam samo jednu grešku prije prvog međuvremena. Kad bih znao što je problem, bilo bi mi lakše, rekao je nezadovoljni Kostelić za HRT nakon druge veleslalomske vožnje.

Na pitanje ima li dojam da je spor, Kostelić je odgovorio: Nemam nikakav dojam, ali kada dođem na cilj vidim da imam sporo vrijeme i to je tako cijele sezone. Ne znam što mi se događa.

Kostelić je u Sočiju osvojio srebrnu medalju u superkombinaciji koja je bila njegova četvrta srebrna medalja na ZOI-ju.

Naš drugi predstavnik Sebastian Brigović osvojio je 34. mjesto sa šest sekundi i 96 stotinki zaostatka za pobjednikom. Filip Zubčić nije uspio stići do cilja prve vožnje.